راه اندازی وب سایت آموزشگاهی

در حال حاضر استفاده از اینترنت به سرعت در حال پیشرفت است و تقریبا همه افراد برای هر موضوعی از اینترنت کمک می‌گیرند. به همین دلیل بسیاری از مشاغل برای دستیابی به اهدافشان ناگزیرند که پایگاهی در اینترنت داشته باشند. در این بین نیاز به استفاده از اینترنت و طراحی سایت برای موسسات آموزشی و آموزشگاهی بیشتر از صنوف دیگر احساس می شود.در طراحی سایت آموزشی باید بتوان ارتباط درست بین متقاضیان آموزش و موسسات آموزشی برقرار کرد. یعنی بهتر است در چیدمان خدمات توجه بیشتری را داشته باشیم تا در دسترس کلیه کاربران سایت به راحتی قرار بگیرد.

در حوزه آموزش، جایی که انتقال دانش و روشنگری امری بسیار مهم است، نقش طراحی سایت آموزشگاه را نمی‌توان نادیده گرفت. به عنوان یک مؤسسه آموزشی، مدرسه، کالج یا دانشگاه، باید نقش محوری یک وب سایت در نمایش ارزش‌ها، برنامه‌ها و دستاورد‌های شما را جدی بگیرید. داشتن سایت به عنوان دروازه‌ای برای ایجاد ارتباط با دانش‌آموزان، والدین و جامعه موضوعی است که به سادگی نمی‌توان از کنار آن گذشت.

مشـاوره رایـگان

شما از طریق تماس با شماره تلفن زیر و یا ثبت اطلاعات تماس خود در فرم روبرو می توانید از مشاوره رایگان ارژنگ وب بهره ببرید.

تلفن مشاوره :  09359574251

  امکانات وب سایت آموزشی

  نمایش دوره های آموزشی

  می‌توان گفت مهمترین بخش طراحی سایت آموزشی به بخش معرفی دوره‌های آموزشی اختصاص دارد. این بخش باید به گونه‌ای طراحی شود تا هم در جذب مخاطب موفق باشد و هم اطلاعات دقیقی ارائه کند.

  معرفی اساتید

  بخش معرفی اساتید نیز در جلب اعتماد مخاطبان بسیار تأثیرگذار است. درج تصاویر و اطلاعات کامل اساتید و بیان مدارک تحصیلی و سوابق کاری آنها در این بخش بسیار تأثیرگذار است.

  بخش ثبت نام و ورود به سایت

  در این بخش باید کلیه اطلاعات لازم برای ثبت نام افراد درج شود. شرایط و مدارک ثبت نام باید کاملاً شفاف و دقیق بیان شده و سیستم ثبت نام نیز به دور از هرگونه پیچیدگی و کاملا ساده و روان طراحی شود.

  پنل دانشجویان و اساتید

  در طراحی سایت آموزشی باید دو پنل مجزا برای دانشجویان و اساتید در نظر گرفته شود. سطح دسترسی و امکانات هریک از این پنل‌ها بر اساس نیازهای این افراد باید طراحی شود.

  فایل‌های آموزشی

  یکی از امتیازات آموزش مجازی امکان ارائه محتوای آموزشی در قالب فایل‌های متنوع است. دسته‌بندی دقیق و دسترسی آسان به فایل‌های آموزشی از دیگر امکانات ضروری سایت آموزشی است.

  پنل آزمون آنلاین

  پنل برگزاری آزمون آنلاین از جمله امکاناتی است که از مزایای ویژه سایت آموزشی محسوب می‌شود. برگزاری آزمون آنلاین بدون امکان خطا و تقلب از نیازهای یک مؤسسه آموزشی حرفه‌ای است.