طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی فرایند طراحی و توسعه یک وب سایت تجاری است که به عنوان نماینده حضور آنلاین یک شرکت محسوب می شود. با یک وب سایت تبلیغاتی تفاوت های زیادی دارد. یک وب سایت شرکتی برخلاف وب سایت تبلیغاتی به جای تمرکز بر روی یک محصول یا مارک فرعی، یک شرکت را به طور کلی معرفی می کند. در حالی که وب سایت های تبلیغاتی بر روی محصولات یا خدمات خاصی متمرکز هستند ، یک وب سایت شرکتی به تبلیغ ، تبلیغ یا بازاریابی محصولات نمی پردازد ، بلکه بر عملکرد کسب و کار، اخبار شرکت ، کارکنان و مسئولیت اجتماعی تأکید می کند.

هدف اصلی طراحی وب سایت شرکتی بازتاب موفقیت شرکت، تقویت شهرت آن، ایجاد اعتماد و اطلاع رسانی در مورد خدمات و محصولات شرکت است.
مجموعه ارژنگ وب در زمینه طراحی سایت شرکتی بصورت منحصر بفرد و با خلاقیت بالا و با بررسی و شناخت درخواستهای مشتریان، آماده هرگونه ارائه خدمات طراحی سایت می‌باشد.

امکانات اصلی وب سایت شرکتی

سرویس مقالات

انتشار و مدیریت مطالب سایت در قالب دسته بندی های مختلف

اسلاید شو

نمایش بنرهای تبلیغاتی و عکس ها به صورت اسلایدشو در وب سایت

گالری تصاویر

نمایش نمونه کارها و یا محصولات در قالب یک گالری عکس گرافیکی

کاتالوگ محصولات

نمایش محصولات با عکس و توضیحات به تفکیک دسته بندی

مشـاوره رایـگان

شما از طریق تماس با شماره تلفن زیر و یا ثبت اطلاعات تماس خود در فرم روبرو می توانید از مشاوره رایگان ارژنگ وب بهره ببرید.

تلفن مشاوره :  09359574251

  سرویس مقالات وب سایت

  این سرویس جهت تولید انواع صفحات خبری، مقالات ، ویترین کالا و خدمات و ... استفاده می گردد. امکانات این سرویس مدیر سایت را در استفاده پیشرفته و بهینه از مطالب سایت در بخش های مختلف بطور کاملا پویا و حرفه ای یاری می نماید. قابلیت تعریف پارامترهای مختلف بطور نامحدود این امکان را به مدیر سایت می دهد تا بتواند مطالب خود را در بخش های مختلف براساس ساختارهای گوناگون درج نماید. امکان دریافت خروجی های پیچیده و استاندارد بمنظور نمایش در بخش های مختلف سایت از نکات کلیدی این ماژول می باشد. قابلیت دریافت خروجی از مطالب درج شده با کمک این سرویس و ارتباط آنها در صفحات مختلف سایت به کار بروزرسانی سایت سرعت می بخشد. مواردی چون نمایش جدیدترین مطالب درج شده، پر بازدیدترین مطالب و بلعکس را در بخش های مختلف سایت خود امکان پذیر می نماید.
  امکان ایجاد دسته بندی های مختلف بطور نامحدود برای هر گروه از مطالب، درج مطالب در ویترین مختلف با قالب های متفاوت، جستجو بر روی مطالب وارد شده، امکان دریافت خروجی براساس آخرین و یا قدیمی ترین مطالب درج شده، امکان دریافت خروجی براساس بیشترین و کمترین مطالب بازدید شده، امکان دریافت خروجی براساس پر نظرترین مطالب سایت و بلعکس بر روی یک یا ترکیب چندین طبقه مختلف در سایت به صورت RSS، دریافت نظرات بر روی مطالب، مطالب مرتبط با هم از دیگر امکانات این سرویس است.

  اسلایدشو

  اسلایدشو ابزاری است که برای نمایش موارد مهم سایت اعم از  بنر فروش ویژه، معرفی مختصر محصولات و خدمات و همچنین نمایش عکس های متوالی و... در قالب نمایش اسلایدی و انیمیشن های جذاب در وب سایت ها استفاده می شود. معمولا اسلایدشو در صفحه اصلی وب سایت، طراحی و اجرا می شود. و البته در هر جایی از وب سایت که نیاز احساس شود در اندازه های متفاوت قابل استفاده خواهد بود. استفاده درست از اسلایدشو در موقعیت مناسب، به افزایش جذابیت بصری سایت کمک زیادی می‌کند.

  این سرویس در ارژنگ وب به صورت کاملا حرفه‌ای و کاربردی ارائه می‌شود که مدیران سایت ها را قادر به ساختن اسلایدهای فوق العاده جذاب و کاربردی می‌کند.

  سرویس گالری تصاویر

  گالری تصاویر از جمله ویژگی هایی است که وجود آن در وب سایت می تواند باعث جذب بازدیدکننده شود. از سرویس گالری تصاویر می توانید برای نمایش تصاویر محصولات، نمونه کارها و یا حتی محیط شرکت استفاده کنید. از کاربردهای دیگر این سرویس می توان به ساخت آلبوم های عکس مجالس به صورت دسته بندی شده اشاره کرد.

  از این سرویس برای ایجاد گالری ویدئو هم استفاده می‌شود. و همچنین امکان ایجاد گالری تصاویر و ویدئو به صورت مشترک هم با این سرویس وجود دارد.

  سرویس کاتالوگ محصولات

  سرویس کاتالوگ محصولات یک ابزار بسیار کاربردی برای نمایش محصولات شرکت به صورت کاملا منظم و شکیل است. شما می توانید با کمک این سرویس محصولات خود را در دسته بندی های مختلف همراه با اطلاعات کافی درباره هر محصول و همچنین نمایش عکس های متفاوت از هر محصول استفاده بفرمایید. در واقع کاملا شبیه به یک فروشگاه آنلاین است که موارد قیمت، سبد خرید و پرداخت در آن وجود ندارد.